Wszystkie produkty
-
Elementy ceramiczne z tlenku glinu
-
Obudowa ceramiczna
-
Ceramika z metalizowanego tlenku glinu
-
Niestandardowe części ceramiczne
-
Izolator ceramiczny z tlenku glinu
-
Pierścienie ceramiczne z tlenku glinu
-
Czujnik ciśnienia ceramiczny
-
Zaawansowana ceramika techniczna
-
Zaawansowana ceramika inżynierska
-
bezpiecznik ceramiczny
-
Ceramiczne bloki połączeniowe
-
Elektroniczne elementy ceramiczne
-
Ceramika magnetronowa
-
Części ceramiczne z cyrkonu
-
Pręty ceramiczne z tlenku glinu
-
Pan FarnOdpowiedz bardzo szybko i łatwo rozmawiać! -
Pan JacksonDobra obsługa i miło rozmawiać.
słowa kluczowe [ alumina ceramic components ] mecz 280 produkty.
Twardość 9,0 Mohs Ceramiczna powłoka z tlenku glinu o wytrzymałości na ściskanie 1000-2000 MPa
| Napięcie przebicia: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Wytrzymałość na zginanie: | 200-400 MPa |
| Kolor: | biały |
Wysokiej wytrzymałości aluminiowa ceramiczna taśma 200-400 MPa
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Volume Resistivity: | >10^13 Ohm-cm |
| Shape: | Customized |
95 Metalizowana aluminiowa ceramiczna komora łukowa Assy dla hybrydowych pojazdów elektrycznych
| Materiał: | Ceramika z metalizowanego tlenku glinu 95 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Wysoka twardość 99% 96% 95% Części ceramiczne z tlenku glinu Odporne na wysokie temperatury
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Alumina ceramiczna z wysoką gęstością objętościową ≥ 3.65, Odporność na wstrząsy cieplne 250°C i szczelność gazu ≤ 1,0*10^-11
| Tolerance: | ±0.02 Mm |
|---|---|
| Wear Resistance: | High Wear Resistance |
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
High-Performance Alumina Ceramic Shell with 20 W/mK Thermal Conductivity 15 KV/mm Dielectric Strength and ±0.02 Mm Tolerance
| Chemical Resistance: | Excellent |
|---|---|
| Thermal Conductivity: | 20 W/mK |
| Dielectric Strength: | 15 KV/mm |
Płyta ceramiczna z tlenku glinu z certyfikatem IATF16949 o zerowej absorpcji wody, odporna na chemikalia i korozję
| Size: | Various Sizes Available |
|---|---|
| Dielectric Strength: | 15 KV/mm |
| Water Absorption: | 0% |
High Performance Alumina Ceramic Slice with Dielectricity Constant 9-9.7, 0% Water Absorption, and 20 W/mK Thermal Conductivity
| Flexural Strength: | 358(52) - 550 Mpa(psix10^3) |
|---|---|
| Chemical Resistance: | Excellent |
| Water Absorption: | 0% |
Metalizowana ceramika aluminiowa Izolowane elektroniczne elementy ceramiczne do relów i kontaktorów
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Przemysłowe pierścienie ceramiczne z tlenku glinu Składnik 95% AL2O3
| Nazwa produktu: | Metalizowane pierścienie ceramiczne z tlenku glinu / izolatory ceramiczne do baterii |
|---|---|
| Materiał: | Tlenek glinu (tlenek glinu, Al2O3) |
| Rezystancja izolacji: | 1000MΩ(1000VDC) |

