Wszystkie produkty
-
Elementy ceramiczne z tlenku glinu
-
Obudowa ceramiczna
-
Ceramika z metalizowanego tlenku glinu
-
Niestandardowe części ceramiczne
-
Izolator ceramiczny z tlenku glinu
-
Pierścienie ceramiczne z tlenku glinu
-
Czujnik ciśnienia ceramiczny
-
Zaawansowana ceramika techniczna
-
Zaawansowana ceramika inżynierska
-
bezpiecznik ceramiczny
-
Ceramiczne bloki połączeniowe
-
Elektroniczne elementy ceramiczne
-
Ceramika magnetronowa
-
Części ceramiczne z cyrkonu
-
Pręty ceramiczne z tlenku glinu
-
Pan FarnOdpowiedz bardzo szybko i łatwo rozmawiać! -
Pan JacksonDobra obsługa i miło rozmawiać.
słowa kluczowe [ alumina ceramic components ] mecz 280 produkty.
Żółty Części ceramiczne na zamówienie Odporne na ścieranie Zirkonia Części ceramiczne
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Obrabialne elektryczne elementy ceramiczne do akumulatora ostrza BYD'S
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
99% tlenku glinu Elektroniczne elementy ceramiczne 30-32 Kpsi Wytrzymałość na rozciąganie
| Nazwa produktu: | Elektroniczne elementy ceramiczne / Ceramika elektroniczna |
|---|---|
| Zawartość AL2O3: | 90% - 99% |
| Rozciągający: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Wysokiej gęstości aluminiowa obudowa ceramiczna z rozszerzeniem termicznym 7,2×10-6/K
| Thermal Expansion: | 7.2×10-6/K |
|---|---|
| Shape: | Customized |
| Mechanical Strength: | High |
Specjalna płytka ceramiczna z aluminium o stałej dielektrycznej 9,8
| Thermal Shock Resistance: | 250℃ |
|---|---|
| Dielectric Constant: | 9.8 |
| Thermal Expansion Coefficient: | 8.2 X 10^-6/°C |
Wysoko wytrzymały pierścień ceramiczny z aluminium 200-400 MPa
| Thermal Expansion: | 7.2×10-6/K |
|---|---|
| Flexural Strength: | 200-400 MPa |
| Thermal Expansion Coefficient: | 8.2 X 10^-6/°C |
Wysokiej wytrzymałości aluminiowa muszelka ceramiczna 9,8 stała dielektryczna
| Mechanical Strength: | High |
|---|---|
| Thermal Expansion Coefficient: | 8.2 X 10^-6/°C |
| Dielectric Constant: | 9.8 |
Płyta ceramiczna z tlenku glinu o odporności na szok termiczny 250C, dużej gęstości objętościowej ≥3.65 i twardości 9 w skali Mohsa
| Hardness: | 9 Mohs |
|---|---|
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
| Volume Density: | ≥3.65 |
Alumina Ceramic Ring with Dielectric Constant 9-9.7, Breakdown Voltage 20 KV/mm, and Thermal Expansion Coefficient 8.2 x 10^-6 /K
| Form: | Solid |
|---|---|
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
| Package: | Carton |
High-Performance Alumina Ceramic Case with ≥85 Rohs Hardness, Gas Tightness ≤1.0*10^-11, and Maximum Use Temperature 1600-1650℃
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
|---|---|
| Maximum Use Temperature: | 1600-1650℃ |
| Flexural Strength: | 200-400 MPa |

