Wszystkie produkty
-
Elementy ceramiczne z tlenku glinu
-
Obudowa ceramiczna
-
Ceramika z metalizowanego tlenku glinu
-
Niestandardowe części ceramiczne
-
Izolator ceramiczny z tlenku glinu
-
Pierścienie ceramiczne z tlenku glinu
-
Czujnik ciśnienia ceramiczny
-
Zaawansowana ceramika techniczna
-
Zaawansowana ceramika inżynierska
-
bezpiecznik ceramiczny
-
Ceramiczne bloki połączeniowe
-
Elektroniczne elementy ceramiczne
-
Ceramika magnetronowa
-
Części ceramiczne z cyrkonu
-
Pręty ceramiczne z tlenku glinu
-
Pan FarnOdpowiedz bardzo szybko i łatwo rozmawiać! -
Pan JacksonDobra obsługa i miło rozmawiać.
słowa kluczowe [ alumina ceramic components ] mecz 280 produkty.
Wysoki cios termiczny Alumina Komponenty ceramiczne 250°C Rezystywność
| Volume Resistivity: | >10^13 Ohm-cm |
|---|---|
| Package: | Carton |
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Wysokiej wydajności elementy ceramiczne aluminiowe o odporności na wstrząsy cieplne w temperaturze 250 °C, napięciu awaryjnym 20 KV/mm i szczelności gazowej ≤ 1,0*10^-11
| Wear Resistance: | High Wear Resistance |
|---|---|
| Package: | Carton |
| Thermal Shock Resistance: | 250℃ |
Elementy ceramiczne z tlenku glinu o wysokiej rezystywności 10^13 Ohm-cm
| Form: | Solid |
|---|---|
| Thermal Expansion: | 7.2×10-6/K |
| Thermal Expansion Coefficient: | 8.2 X 10^-6/°C |
250C odporne na wstrząsy cieplne Alumina Komponenty ceramiczne 9.8 Dielektryczne
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Dielectric Constant: | 9.8 |
| Package: | Carton |
High-Performance Alumina Ceramic Components with Gas Tightness ≤1.0*10 -11, Dielectric Constant 9.6, and Thermal Conductivity 25 W/mK
| Thermal Expansion Coefficient: | 8.2 X 10^-6 /K |
|---|---|
| Dielectric Constant: | 9.6 |
| Rohs Hardness: | ≥85 |
High Temperature Alumina Ceramic Components with 1600-1650C Resistance, 25 W/mK Thermal Conductivity, and Polished Surface Finish
| Form: | Solid |
|---|---|
| Rohs Hardness: | ≥85 |
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
High Volume Density Alumina Ceramic Components with ±0.02 Mm Tolerance and 358-550 Mpa Flexural Strength
| Tolerance: | ±0.02 Mm |
|---|---|
| Flexural Strength: | 358(52) - 550 Mpa(psix10^3) |
| Chemical Resistance: | Excellent |
Elementy ceramiczne z tlenku glinu o wysokiej wytrzymałości na ściskanie 99,5% HRA85
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Elementy ceramiczne o wysokiej twardości z tlenku glinu do przekaźnika pojazdów elektrycznych
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Szczelne, nieporowate elementy ceramiczne z 99,5% tlenku glinu
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |

