Wszystkie produkty
-
Elementy ceramiczne z tlenku glinu
-
Obudowa ceramiczna
-
Ceramika z metalizowanego tlenku glinu
-
Niestandardowe części ceramiczne
-
Izolator ceramiczny z tlenku glinu
-
Pierścienie ceramiczne z tlenku glinu
-
Czujnik ciśnienia ceramiczny
-
Zaawansowana ceramika techniczna
-
Zaawansowana ceramika inżynierska
-
bezpiecznik ceramiczny
-
Ceramiczne bloki połączeniowe
-
Elektroniczne elementy ceramiczne
-
Ceramika magnetronowa
-
Części ceramiczne z cyrkonu
-
Pręty ceramiczne z tlenku glinu
-
Pan FarnOdpowiedz bardzo szybko i łatwo rozmawiać! -
Pan JacksonDobra obsługa i miło rozmawiać.
Wysoka wytrzymałość mechaniczna Alumina Komponenty ceramiczne o gęstości masowej 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 I skale Mohsa 9 Twardość Wystarczająca do temperatury do 1700°C
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Hardness: | Mohs Scale 9 |
| Shape: | Customized |
Komponenty ceramiczne z tlenku glinu o wysokiej gęstości 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 z gazoszczelnością ≤1,0*10^-11 do zastosowań w temperaturze 1700°C
| Shape: | Customized |
|---|---|
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
| Chemical Resistance: | Excellent Resistance To Acids And Alkalis |
Formowanie wtryskowe ceramicznej osłony aluminiowej o twardości 9 w skali Mohsa do zastosowań do 1700°C
| Operating Temperature: | Up To 1700°C |
|---|---|
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
| Description: | 3.6g/cm3 Ceramic Housing |
Wytrzymałość na gięcie 200 do 400 MPa Alumina Ceramic Slice o wysokiej wytrzymałości mechanicznej i doskonałej stabilności termicznej
| Description: | 3.6g/cm3 Ceramic Housing |
|---|---|
| Chemical Resistance: | Excellent Resistance To Acids And Alkalis |
| Shape: | Customized |
RoHS Twardość ≥85 Alumina Ceramic Case z skalą Mohsa 9 Twardość i szczelność gazowa ≤1.0*10^-11 dla zastosowań elektronicznych
| Manufacturing Process: | Sintering, Hot Pressing, Injection Molding |
|---|---|
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
| Description: | 3.6g/cm3 Ceramic Housing |
Komponenty z ceramiki aluminiowej WUXI JIANGSU z doskonałą odpornością na kwasy i zasady, wysoką wytrzymałością mechaniczną i temperaturą pracy do 1700°C
| Mechanical Strength: | High |
|---|---|
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
| Chemical Resistance: | Excellent Resistance To Acids And Alkalis |
Komponenty ceramiczne z aluminy o doskonałej odporności na kwasy i alkały, gęstość masowa 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 i wytrzymałość na gięcie 200-400 MPa
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
| Flexural Strength: | 200 - 400 MPa |
Wstrzykiwacz Alumina Ceramic Ring Al2O3 Trwały odporny na korozję Skala Mohsa 9 Twardość do 1700°C
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Shape: | Customized |
| Chemical Resistance: | Excellent Resistance To Acids And Alkalis |
Komponenty ceramiczne z tlenku glinu o wysokiej gęstości 3,6 g/cm3 z gazoszczelnością ≤1,0*10^-11 do zastosowań do 1700°C
| Manufacturing Process: | Sintering, Hot Pressing, Injection Molding |
|---|---|
| Orgin: | WUXI JIANGSU CHINA |
| Description: | 3.6g/cm3 Ceramic Housing |
Płyta ceramiczna z tlenku glinu o gęstości 3,6 g/cm3 z twardością Rohs ≥85 i doskonałą odpornością chemiczną do zastosowań przemysłowych
| Rohs Hardness: | ≥85 |
|---|---|
| Manufacturing Process: | Sintering, Hot Pressing, Injection Molding |
| Mechanical Strength: | High |

