Wszystkie produkty
-
Elementy ceramiczne z tlenku glinu
-
Obudowa ceramiczna
-
Ceramika z metalizowanego tlenku glinu
-
Niestandardowe części ceramiczne
-
Izolator ceramiczny z tlenku glinu
-
Pierścienie ceramiczne z tlenku glinu
-
Czujnik ciśnienia ceramiczny
-
Zaawansowana ceramika techniczna
-
Zaawansowana ceramika inżynierska
-
bezpiecznik ceramiczny
-
Ceramiczne bloki połączeniowe
-
Elektroniczne elementy ceramiczne
-
Ceramika magnetronowa
-
Części ceramiczne z cyrkonu
-
Pręty ceramiczne z tlenku glinu
-
Pan FarnOdpowiedz bardzo szybko i łatwo rozmawiać! -
Pan JacksonDobra obsługa i miło rozmawiać.
słowa kluczowe [ alumina ceramic components ] mecz 280 produkty.
Izolator Elementy ceramiczne z tlenku glinu 95% Zespoły ceramiczne przekaźnika AL2O3
| Składniki chemiczne: | Elementy ceramiczne z tlenku glinu Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Zaawansowana inżynieria ceramiki Fabryka elementów ceramicznych z tlenku glinu Stycznik do przekaźnika
| Składniki chemiczne: | Elementy ceramiczne z tlenku glinu Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Zamówione elementy ceramiczne aluminiowe dla czujników tlenu
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Pojazdy energetyczne Komponenty ceramiczne z tlenku glinu 3,82 g / cm3 Zespoły ceramiczne na metalowe
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
3,6-3,9 G / Cm3 Elementy ceramiczne z tlenku glinu o przewodności cieplnej 20-30 W / MK
| Maksymalna temperatura robocza: | 1800°c |
|---|---|
| Materiał: | ceramika z tlenku glinu |
| Napięcie przebicia: | 20 KV/mm |
Niestandardowe ceramiczne komponenty aluminiowe o wytrzymałości na zginanie 200-400 MPa
| Volume Density: | ≥3.65 |
|---|---|
| Volume Resistivity: | >10^13 Ohm-cm |
| Shape: | Customized |
Elementy ceramiczne z tlenku glinu w kolorze kości słoniowej, napięcie przebicia 20 kV/mm
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Form: | Solid |
| Volume Resistivity: | >10^13 Ohm-cm |
Wysokowydajne ceramiczne komponenty aluminiowe o stałej dielektrycznej 9-9,7, przewodności cieplnej 20 W/mK i tolerancji ±0,02 mm
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
|---|---|
| Size: | Various Sizes Available |
| Thermal Conductivity: | 20 W/mK |
High Precision Alumina Ceramic Components with ±0.02 mm Tolerance and 358-550 Mpa Flexural Strength
| Mechanical Strength: | High |
|---|---|
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
Wysokowydajne ceramiczne komponenty z tlenku glinu o 0% absorpcji wody, przewodności cieplnej 20 W/mK i gęstości objętościowej ≥3,65
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Volume Density: | ≥3.65 |
| Tolerance: | ±0.02 Mm |

