Wszystkie produkty
-
Elementy ceramiczne z tlenku glinu
-
Obudowa ceramiczna
-
Ceramika z metalizowanego tlenku glinu
-
Niestandardowe części ceramiczne
-
Izolator ceramiczny z tlenku glinu
-
Pierścienie ceramiczne z tlenku glinu
-
Czujnik ciśnienia ceramiczny
-
Zaawansowana ceramika techniczna
-
Zaawansowana ceramika inżynierska
-
bezpiecznik ceramiczny
-
Ceramiczne bloki połączeniowe
-
Elektroniczne elementy ceramiczne
-
Ceramika magnetronowa
-
Części ceramiczne z cyrkonu
-
Pręty ceramiczne z tlenku glinu
-
Pan FarnOdpowiedz bardzo szybko i łatwo rozmawiać! -
Pan JacksonDobra obsługa i miło rozmawiać.
słowa kluczowe [ alumina ceramic components ] mecz 280 produkty.
Wysoka stabilność mikrofalowa ceramika magnetronowa IATF16949 Ceramika przemysłowa
| Nazwa produktu: | Ceramiczny magnetron mikrofalowy |
|---|---|
| Materiał: | Tlenek glinu (tlenek glinu, Al2O3) |
| Gęstość: | 3,7g/cm3-5,9g/cm3 |
AL2O3 Ceramiczna rurka izolacyjna z tlenku glinu IATF16949
| Nazwa produktu: | HVDC Ceramic Fuse / Ceramic Fuse |
|---|---|
| Materiał: | Tlenek glinu (tlenek glinu, Al2O3) |
| Rezystancja izolacji: | 1000MΩ(1000VDC) |
3,6-3,9 g / cm3 Techniczna obudowa ceramiczna Izolator z tlenku glinu do stycznika HVDC
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Aluminiowa osłona ceramiczna Al2O3 do obudowy bezpiecznika samochodowego BYD wysokiego napięcia DC
| Materiał: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Niestandardowa, uszczelniona dielektrycznie, ceramiczna powłoka przekaźnika prądu stałego o dużej pojemności do ładowania akumulatora samochodowego
| Materiał: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Precyzyjna obudowa ceramiczna o wysokiej twardości do stycznika prądu stałego wysokiego napięcia
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj temp.: | 1650 ℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6g/cm3-3,9g/cm3 |
Techniczne 99% Zaawansowana Inżynieria Ceramika Materiały 3,92 g/cm3
| Nazwa produktu: | Zaawansowana ceramika inżynieryjna / Specjalne techniczne części ceramiczne |
|---|---|
| Zawartość AL2O3: | 90% - 99% |
| Rozciągający: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Przemysłowy krzemek węglowodorkowy grafitowy do elektrod w ogniwach elektrolitycznych
| density: | 1.6-2.1g/cm ³ |
|---|---|
| Color: | black |
| expansion coefficient: | 2.0-4.0 * 10-6/℃ |
10 kg 20 kg 30 kg Wysokiej czystości Wysokiej Gęstości Duży Grafit Węglowodór
| density: | 1.6-2.1g/cm ³ |
|---|---|
| Color: | black |
| expansion coefficient: | 2.0-4.0 * 10-6/℃ |
Niestandardowy grafit gliniany Grafit próżniowy Grafit z pokrywą Grafit wysokiej czystości
| density: | 1.6-2.1g/cm ³ |
|---|---|
| Color: | black |
| expansion coefficient: | 2.0-4.0 * 10-6/℃ |

