Wszystkie produkty
-
Elementy ceramiczne z tlenku glinu
-
Obudowa ceramiczna
-
Ceramika z metalizowanego tlenku glinu
-
Niestandardowe części ceramiczne
-
Izolator ceramiczny z tlenku glinu
-
Pierścienie ceramiczne z tlenku glinu
-
Czujnik ciśnienia ceramiczny
-
Zaawansowana ceramika techniczna
-
Zaawansowana ceramika inżynierska
-
bezpiecznik ceramiczny
-
Ceramiczne bloki połączeniowe
-
Elektroniczne elementy ceramiczne
-
Ceramika magnetronowa
-
Części ceramiczne z cyrkonu
-
Pręty ceramiczne z tlenku glinu
-
Pan FarnOdpowiedz bardzo szybko i łatwo rozmawiać! -
Pan JacksonDobra obsługa i miło rozmawiać.
słowa kluczowe [ alumina ceramic components ] mecz 280 produkty.
IATF16949 Antykorozyjne produkty ceramiczne z 99 procentami tlenku glinu
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj temp.: | 1650 ℃ |
| gęstość nasypowa: | 3,6g/cm3-3,9g/cm3 |
Wysoka wytrzymałość na ściskanie 99 części ceramiczne z tlenku glinu Al2O3
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj temp.: | 1650 ℃ |
| gęstość nasypowa: | 3,6g/cm3-3,9g/cm3 |
99 procent części ceramicznych z tlenku glinu Al2O3 o wysokiej odporności na pękanie
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj temp.: | 1650 ℃ |
| gęstość nasypowa: | 3,6g/cm3-3,9g/cm3 |
Uszczelniony ceramiczny izolator ceramiczny Komponenty baterii 3,6 g / cm3 - 3,9 g / cm3
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
95% ceramiczne elementy elektroniczne z tlenku glinu 3,6-3,9 g / cm3 dla części przekaźników EV
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Obudowa ceramiczna z tlenku glinu EV
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj temp.: | 1650 ℃ |
| gęstość nasypowa: | 3,6g/cm3-3,9g/cm3 |
99% 99,5% 99,8% Al2O3 Wyroby ceramiczne z tlenku glinu HRA83 HRA85
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj temp.: | 1650 ℃ |
| gęstość nasypowa: | 3,6g/cm3-3,9g/cm3 |
95% Al2O3 Produkty ceramiczne z tlenku glinu Odporne na uderzenia do precyzyjnej obróbki
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj temp.: | 1650 ℃ |
| gęstość nasypowa: | 3,6g/cm3-3,9g/cm3 |
High Bulk Density 3.6g/cm3-3.9g/cm3 Alumina Ceramic Case with 15 KV/mm Dielectric Strength and Volume Density ≥3.65
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
|---|---|
| Dielectric Strength: | 15 KV/mm |
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
High Density Alumina Ceramic Ring with Volume Density≥3.65 Flexural Strength 358-550 Mpa and Dielectric Strength 15 KV/mm
| Package: | Carton |
|---|---|
| Dielectric Strength: | 15 KV/mm |
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |

