Wszystkie produkty
-
Elementy ceramiczne z tlenku glinu
-
Obudowa ceramiczna
-
Ceramika z metalizowanego tlenku glinu
-
Niestandardowe części ceramiczne
-
Izolator ceramiczny z tlenku glinu
-
Pierścienie ceramiczne z tlenku glinu
-
Czujnik ciśnienia ceramiczny
-
Zaawansowana ceramika techniczna
-
Zaawansowana ceramika inżynierska
-
bezpiecznik ceramiczny
-
Ceramiczne bloki połączeniowe
-
Elektroniczne elementy ceramiczne
-
Ceramika magnetronowa
-
Części ceramiczne z cyrkonu
-
Pręty ceramiczne z tlenku glinu
-
Pan FarnOdpowiedz bardzo szybko i łatwo rozmawiać! -
Pan JacksonDobra obsługa i miło rozmawiać.
słowa kluczowe [ alumina ceramic components ] mecz 280 produkty.
Indywidualnie dostosowane 99 elementów ceramicznych z tlenku glinu w procesie obróbki skrawaniem
| Nazwa produktu: | Dostosowany element ceramiczny / 99 Części ceramiczne z tlenku glinu / Części ceramiczne do obróbki |
|---|---|
| Współczynnik rozszerzalności cieplnej (10-6K-1):: | 10 |
| Rozciągający: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Elementy ceramiczne z tlenku glinu o stałej dielektrycznej 9,6 i napięciu przebicia 20 KV/Mm
| Przewodność cieplna: | 20-30 W/mK |
|---|---|
| Formularz: | Solidny |
| Maksymalna temperatura robocza: | 1800°c |
Obudowa ceramiczna IATF16949, komponenty ceramiczne z tlenku glinu o gęstości 3,9 g/cm3 i zgodności z ROHS, twardość ≥85
| Hardness: | 9 Mohs |
|---|---|
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
| Rohs Hardness: | ≥85 |
Precyzyjne komponenty ceramiczne z tlenku glinu z obudową ceramiczną Iatf16949 i odpornością na szok termiczny 250℃
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Rohs Hardness: | ≥85 |
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
High Gas Tightness Corrosion Resistant Polished Alumina Ceramic Components and Rings for Extreme Conditions
| Dielectric Constant: | 9.6 |
|---|---|
| Thermal Conductivity: | 25 W/mK |
| Package: | Carton |
High Dielectric Constant Alumina Ceramic Components for Extreme Environments and Temperature Applications
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
|---|---|
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Komponenty ceramiczne z tlenku glinu o wysokiej gęstości 3,9 G/cm3, wytrzymałości napięciowej 20 KV/mm i odporności na szok termiczny 250℃
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Volume Density: | ≥3.65 |
| Thermal Shock Resistance: | 250℃ |
Komponenty ceramiczne z tlenku glinu o wytrzymałości na zginanie 358-550 MPa, zerowej absorpcji wody i przewodności cieplnej 20 W/mK
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
|---|---|
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
| Tolerance: | ±0.02 Mm |
High-Performance Alumina Ceramic Components with Dielectricity Constant 9-9.7 / 1MHz.25C, Maximum Use Temperature 1600-1650℃, and Flexural Strength 200-400 MPa
| Usage: | Ceramic Chamber DC Contactor Assembly |
|---|---|
| Rohs Hardness: | ≥85 |
| Maximum Use Temperature: | 1600-1650℃ |
Elementy ceramiczne z białego tlenku glinu 9,0 Twardość w skali Mohsa
| Wytrzymałość na ściskanie: | 1000-2000 MPa |
|---|---|
| Przewodność cieplna: | 20-30 W/mK |
| Maksymalna temperatura robocza: | 1800°c |

