Wszystkie produkty
-
Elementy ceramiczne z tlenku glinu
-
Obudowa ceramiczna
-
Ceramika z metalizowanego tlenku glinu
-
Niestandardowe części ceramiczne
-
Izolator ceramiczny z tlenku glinu
-
Pierścienie ceramiczne z tlenku glinu
-
Czujnik ciśnienia ceramiczny
-
Zaawansowana ceramika techniczna
-
Zaawansowana ceramika inżynierska
-
bezpiecznik ceramiczny
-
Ceramiczne bloki połączeniowe
-
Elektroniczne elementy ceramiczne
-
Ceramika magnetronowa
-
Części ceramiczne z cyrkonu
-
Pręty ceramiczne z tlenku glinu
-
Pan FarnOdpowiedz bardzo szybko i łatwo rozmawiać! -
Pan JacksonDobra obsługa i miło rozmawiać.
słowa kluczowe [ alumina ceramic components ] mecz 280 produkty.
Advanced Engineering Ceramics Chiny Precyzyjny ceramiczny pierścień obróbczy
| Nazwa produktu: | Advanced Engineering Ceramics Chiny Precyzyjny ceramiczny pierścień obróbczy |
|---|---|
| Materiał: | 96 95 Ceramika z tlenku glinu |
| Rezystancja izolacji: | 1000MΩ(1000VDC) |
99% materiał z tlenku glinu Niestandardowe części ceramiczne Wysoka twardość w kolorze żółtym
| Nazwa produktu: | Dostosowany element ceramiczny / 99 Części ceramiczne z tlenku glinu / Części ceramiczne do obróbki |
|---|---|
| Współczynnik rozszerzalności cieplnej (10-6K-1):: | 10 |
| Rozciągający: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Odporny na ścieranie 95% niestandardowy bezpiecznik ceramiczny z tlenku glinu z otworami do ochrony bezpiecznika
| Nazwa produktu: | Dostosowany element ceramiczny / 99 Części ceramiczne z tlenku glinu / Części ceramiczne do obróbki |
|---|---|
| Współczynnik rozszerzalności cieplnej (10-6K-1):: | 10 |
| Rozciągający: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Zaawansowane techniczne 95 Ceramika tlenku aluminium Al2O3 Alumina Ceramic Casing
| Składniki chemiczne: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Niestandardowa elektryczna płyta ceramiczna 95% 96% z pozłacaną powłoką
| Nazwa produktu: | Niestandardowa elektryczna płyta ceramiczna 95% 96% z pozłacaną powłoką |
|---|---|
| Materiał: | Tlenek glinu (tlenek glinu, Al2O3) |
| Rezystancja izolacji: | 1000MΩ(1000VDC) |
Elektroniczne elementy ceramiczne z kości słoniowej Al2O3 Lutowanie ceramiczne z tlenku glinu do metalowego stycznika 3,6-3,9 g / cm3
| Składniki chemiczne: | Ceramika z tlenku glinu 96 Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Użyj Temp.: | 1650℃ |
| Gęstość nasypowa: | 3,6 g/cm3-3,9 g/cm3 |
Dostosowana metalizowana ceramika z tlenku glinu o rezystancji izolacji> 1012 Ω
| Rezystancja izolacji: | >1012Ω |
|---|---|
| Stała dielektryczna: | 9,0-10,0 |
| Materiał: | Ceramika z metalizowanego tlenku glinu |
W przypadku pojazdów nowej energii, HEV
| Nazwa produktu: | Iso9001 Ceramiczna rura ochronna Elektryczna rura izolacyjna z metalizowanego tlenku glinu w 95% IAT |
|---|---|
| Materiał: | Tlenek glinu (tlenek glinu, Al2O3) |
| Rezystancja izolacji: | 1000MΩ(1000VDC) |
Elektryczne izolatory ceramiczne o zawartości 95% tlenku glinu odporne na ścieranie
| Nazwa produktu: | Elektryczne izolatory ceramiczne o zawartości 95% tlenku glinu odporne na ścieranie |
|---|---|
| Materiał: | Tlenek glinu (tlenek glinu, Al2O3) |
| Rezystancja izolacji: | 1000MΩ(1000VDC) |
Biała metalizowana ceramika na bazie tlenku glinu lutowana metalem do stycznika EV DC
| Nazwa produktu: | Przekaźnik metalizowanego tlenku glinu ceramicznego / ceramicznego stycznika prądu stałego |
|---|---|
| Materiał: | Tlenek glinu (tlenek glinu, Al2O3) |
| Rezystancja izolacji: | 1000MΩ(1000VDC) |

